Durfal volgt live-verslag van een operatie
Hoe neem je een kopje koffie mee als je op krukken loopt of rijd je in een rolstoel. En een toastje smeren als je slecht ziet, is toch een uitdaging. Onze medewerkers laten bezoekers graag kennismaken met hun werk en het ziekenhuis. Met een rijsimulator ervaren bezoekers hoe het is om ‘onder invloed’ van medicijnen achter het stuur te zitten. En in het laboratorium kan er worden geoefend met bloedprikken op een prikarm. De echte durfal volgt live-verslag van een knie-, voet- en heupoperatie.
Ontsnappen van de Spoedeisende Hulp
Kinderen kunnen via een prijsvraag de naam voor de nieuwe knuffel van de Kraam- en Kinderafdeling bedenken. Meedoen aan een speurtocht door het ziekenhuis. Of ontsnappen op de Spoedeisende Hulp uit twee mini escaperooms. Bij de Apotheek is het mogelijk om pillen te maken en tubes te vullen. Ook zijn de traumaheli en de ambulances aanwezig.
Nieuwe collega
Tijdens de Open Dag is er alle mogelijkheid om kennis te maken met de diverse afdelingen en specialismen. En vragen te stellen over de mogelijkheden van werken en leren bij Nij Smellinghe.
Twee routes
Om niks te missen van de verschillende poliklinieken en afdelingen, zijn er twee verrassende routes samengesteld. Route A en B leiden langs alle activiteiten. De routes worden aangegeven op borden bij de hoofdingang, polikliniekingang en door het ziekenhuis. Een plattegrond wordt uitgedeeld. Alle routes zijn geschikt voor kinderen en rolstoelgebruikers.
Praktische informatie
De Open Dag is op zaterdag 13 april van 10.00 tot 15.00 uur in ziekenhuis Nij Smellinghe, Compagnonsplein 1 in Drachten. Bezoekers worden aangeraden om met het Openbaar Vervoer te komen of op de fiets. Parkeren is tijdens de Open Dag gratis op het parkeerterrein ziekenhuis Nij Smellinghe. U bent van harte welkom.
Kijk op www.nijsmellinghe.nl/opendag voor meer informatie.
Laatste nieuws
-
10 jun 2025
Inloopavond Acute Zorg
-
10 jun 2025
Stem aan bestuurstafel voor verpleegkundig specialisten en physician assistants in Nij Smellinghe
-
06 jun 2025
De V van Vooroordeel - Column gynaecoloog/seksuoloog Esther Nijhuis
-
04 jun 2025
"Toekomstbehendig zijn vraagt om ideeën van ons allemaal" - Nijs voorjaar 2025
-
03 jun 2025
Gewijzigde openingstijden tijdens de feestdagen
-
31 mei 2025
Verzorgingsproducten voor patiënten op verpleegafdeling dankzij donatie Stichting Vrienden van Nij Smellinghe
-
28 mei 2025
Foto-, video- en geluidsopnamen - Nijs voorjaar 2025
-
28 mei 2025
“Het is waardevol als we elkaar versterken.”
-
27 mei 2025
“Die stoel is prima; het zit ‘m in wat er op zit…”
-
26 mei 2025
Gewijzigde openingstijden tijdens de feestdagen