Gynaecoloog Jannine Wilpshaar: “Wanneer je een kinderwens hebt, hoop je dat deze zo snel mogelijk vervuld wordt. Helaas krijgt één op de zes paren te maken met vruchtbaarheidsproblemen. Op onze polikliniek Fertiliteit kunnen wij hiermee helpen. Wij begeleiden patiënten intensief en professioneel in de diverse stadia van behandeling en onderzoek. Belangrijk werk, en daarom zijn we ook ontzettend trots op deze pluim! Het is een erkenning voor de zorg die we elke dag met ons hele team met heel veel aandacht leveren.”
Fertiliteitsverpleegkundige Inge van der Veen is het vaste aanspreekpunt binnen de polikliniek, zij geeft persoonlijke begeleiding aan alle stellen. “Deze pluim van Freya is een mooie bevestiging, naast natuurlijk ons hoge aantal patiënten dat inderdaad zwanger wordt. Bij IVF-trajecten werken we samen met Isala in Zwolle en hebben we de hoogste zwangerschapscijfers na IVF-behandelingen in Friesland.”
De Freya Pluim wordt iedere twee jaar uitgereikt. Om de pluim te ontvangen, moet er aan diverse kwaliteitscriteria worden voldaan. Deze criteria hebben onder andere betrekking op het behandelteam, het onderzoek, de (psychosociale) ondersteuning bij de behandeling, informatievoorziening en de patiënttevredenheid en/of -ervaringen.
Laatste nieuws
-
11 feb 2026
De werkplek van… Reini Zeldenrust
-
06 feb 2026
‘Ik heb mijn leven te danken aan een geweldig Fries zorgteam!’
-
04 feb 2026
A-Team zet zich in voor verantwoord antibioticagebruik
-
04 feb 2026
Code rood vanwege ijzel
-
02 feb 2026
Ieder jaar op 4 februari staan we extra stil bij de impact van kanker tijdens Wereldkankerdag
-
27 jan 2026
Patiënt sneller terecht voor PET-CT-scan dankzij regionale samenwerking
-
21 jan 2026
“Al voor de geplande knie- of heupoperatie regelen we een plek om te revalideren.” - Nijs winter 2025
-
14 jan 2026
Switch naar de Spoed - Nijs winter 2025
-
13 jan 2026
Ziekenhuis Nij Smellinghe investeert in slimme batterijopslag: een grote stap in de energietransitie
-
07 jan 2026
Wees voorzichtig! Onze zorg gaat door bij winterweer