Deze week is het De Week van de Overgang. Omdat wij hier uitgebreid aandacht aan schenken, is gistermiddag Esther Nijhuis live geïnterviewd voor Omrop Fryslân radio.
Esther is gynaecoloog op de polikliniek MenoCare. “Velen weten niet dat het veel klachten met zich meebrengt en dat het je leven beïnvloedt. Je moet het zien als een omgekeerde pubertijd, een hormoonstorm maar dan de andere kant uit” aldus Nijhuis.
Luister het hele fragment via onderstaande link!
Goeiemiddei fan 12 april 2022 13:00 | Omrop Fryslân (omropfryslan.nl)
Interview vanaf: 18:52
Dinsdagavond 12 april organiseerden we een webinar speciaal gericht op de overgang. We ontvingen meer dan 400 aanmeldingen, wat aantoont dat er veel vrouwen zijn die graag meer willen weten over hoe om te gaan met de overgang. Het was een succesvolle avond, waarbij veel informatie gegeven is en er doorlopend chatvragen van de kijkers beantwoord zijn.
Laatste nieuws
-
06 jun 2025
De V van Vooroordeel - Column gynaecoloog/seksuoloog Esther Nijhuis
-
04 jun 2025
"Toekomstbehendig zijn vraagt om ideeën van ons allemaal" - Nijs voorjaar 2025
-
03 jun 2025
Gewijzigde openingstijden tijdens de feestdagen
-
31 mei 2025
Verzorgingsproducten voor patiënten op verpleegafdeling dankzij donatie Stichting Vrienden van Nij Smellinghe
-
28 mei 2025
Foto-, video- en geluidsopnamen - Nijs voorjaar 2025
-
28 mei 2025
“Het is waardevol als we elkaar versterken.”
-
27 mei 2025
“Die stoel is prima; het zit ‘m in wat er op zit…”
-
26 mei 2025
Gewijzigde openingstijden tijdens de feestdagen
-
26 mei 2025
Winnaar Rookvrije Generatie Award Fryslân
-
26 mei 2025
Melding afwijkende gegevens in BeterDichtbij