Deze week is het De Week van de Overgang. Omdat wij hier uitgebreid aandacht aan schenken, is gistermiddag Esther Nijhuis live geïnterviewd voor Omrop Fryslân radio.
Esther is gynaecoloog op de polikliniek MenoCare. “Velen weten niet dat het veel klachten met zich meebrengt en dat het je leven beïnvloedt. Je moet het zien als een omgekeerde pubertijd, een hormoonstorm maar dan de andere kant uit” aldus Nijhuis.
Luister het hele fragment via onderstaande link!
Goeiemiddei fan 12 april 2022 13:00 | Omrop Fryslân (omropfryslan.nl)
Interview vanaf: 18:52
Dinsdagavond 12 april organiseerden we een webinar speciaal gericht op de overgang. We ontvingen meer dan 400 aanmeldingen, wat aantoont dat er veel vrouwen zijn die graag meer willen weten over hoe om te gaan met de overgang. Het was een succesvolle avond, waarbij veel informatie gegeven is en er doorlopend chatvragen van de kijkers beantwoord zijn.
Laatste nieuws
-
24 dec 2025
Zorgcontracten 2026: alle verzekeraars gecontracteerd
-
23 dec 2025
Samen werken aan toekomstbehendige zorg
-
22 dec 2025
Aangepaste openingstijden
-
19 dec 2025
Nieuw: informatie over uw opname snel bij de hand via de app BeterDichtbij
-
18 dec 2025
De wintereditie van Nijs is er!
-
18 dec 2025
Nij Smellinghe doet mee aan landelijk onderzoek Nivel naar patiëntveiligheid
-
17 dec 2025
Sfeervolle Zweedse kerstmarkt: collega’s stellen hun eigen eindejaarsgeschenk samen
-
16 dec 2025
Nieuwe expositie in Nij Smellinghe – Ineke Borg
-
16 dec 2025
Verhuizing polikliniek Maag-, darm- en leverziekten
-
11 dec 2025
Nieuwe tijdelijke operatieafdeling Oogheelkunde vanaf maandag 15 december