Deze week vinden er werkzaamheden plaats aan de rijbaan op ons terrein. Dit is onderdeel van de aanpassingen voor meer overzicht en een veilige toegang tot het bezoekersgebied.
Alternatieve route van 21.00 – 06.00 uur
Op woensdag 26 november en donderdag 27 november is de rijbaan naar Nij Smellinghe afgesloten van 21.00 tot 06.00 uur vanwege asfalteringswerkzaamheden. Verkeer dat het terrein op of af moet, wordt omgeleid via de aangrenzende straat De Utgong (zie kaartje).
Wat betekent dit?
- De rijbanen zijn volledig afgesloten tijdens deze uren.
- Verkeer dat nog op het terrein aanwezig is of moet zijn (zoals spoedpatiënten), wordt omgeleid via de aangrenzende straat De Utgong.
- Er wordt gezorgd voor borden vanaf de Zuiderdwarsvaart en er zijn verkeersregelaars op het terrein.
Deze aanpassingen doen we om een duidelijke scheiding te maken tussen inrit en uitrit. We verwachten met deze aanpassingen ook een betere doorstroming dankzij een nieuwe uitrit met opties voor links- en rechtsaf. Verder levert het een veilige toegang op voor fietsers en voetgangers via de voormalige ambulancebaan.
Vanaf 1 december is de nieuwe situatie volledig in gebruik. Tot die tijd kan buiten de spits tijdelijk slechts één slagboom beschikbaar zijn voor inkomend en uitgaand verkeer. Dit wordt ter plaatse aangegeven.
Laatste nieuws
-
02 apr 2026
Aangepaste openingstijden
-
31 mrt 2026
'Raar'is soms iets wat iemand nodig heeft - Column OK-verpleegkundige Fokkeliene Monderman
-
31 mrt 2026
Doe mee met de Longuitdaging!
-
26 mrt 2026
Nij Smellinghe pioniert: in 2027 volledig van het gas af met revolutionaire warmtebatterij
-
23 mrt 2026
Tijdelijke verhuizing en verbouwing Dagbehandeling Oncologie
-
19 mrt 2026
Nieuwe SPECT-CT geeft betere en meer duidelijke onderzoeken
-
19 mrt 2026
Meer gezonde jaren voor iedereen: Nij Smellinghe en Hanze tekenen relatieovereenkomst voor structurele verbinding zorg en onderwijs
-
18 mrt 2026
LoveLife Run: hardloopevenement voor kankeronderzoek in Friesland
-
06 mrt 2026
Conditie spieren meten voor gerichte begeleiding patiënt: de Hanze en Nij Smellinghe doen onderzoek
-
06 mrt 2026
‘Het was een zware tijd en toch heb ik alleen positieve herinneringen’