Tygo werkt als Medewerker Transport op de afdeling Schone Gebouwen en Omgeving in Nij Smellinghe. In deze video vertelt hij meer over zijn werkzaamheden en hoogtepunten binnen het dagelijkse werk.
“In Nij Smellinghe zijn we steeds meer aan het afval scheiden. Zowel op het Operatiecomplex als op de klinieken. Dat verwerken wij en transporteren wij naar een van onze containers. Ik ben er trots op dat we als ziekenhuis een steentje bij kunnen dragen aan een beter milieu!”
#NijSmellinghevertelt
Onder het motto ‘Met aandacht. Dat voelt beter’ zetten dagelijks 2.000 professionals zich in binnen Nij Smellinghe. In de serie ‘Nij Smellinghe vertelt’ delen collega’s van verschillende afdelingen en functies meer over hun werk en wat dat zo bijzonder maakt.
Nij Smellinghe vertelt | Transportmedewerker Tygo
Laatste nieuws
-
27 mei 2026
Het roer om: Reflecteren tijdens je opname
-
26 mei 2026
Gespecialiseerde zorg voor rug- en nekklachten in Wervelkolomcentrum Fryslân
-
22 mei 2026
Pionier binnen de lymfologische zorg Koninklijk onderscheiden
-
20 mei 2026
Vijf weken op de Kinderafdeling dicht bij huis - Nijs voorjaar 2026
-
20 mei 2026
Aangepaste openingstijden
-
18 mei 2026
Nij Smellinghe legt uit: knie- en heupartrose
-
14 mei 2026
Scholing neurorevalidatie
-
13 mei 2026
Proces voor bloedafnames buiten het ziekenhuis gedigitaliseerd - Nijs voorjaar 2026
-
09 mei 2026
Aangepaste openingstijden
-
07 mei 2026
Denken, gedenken en herdenken - Column Jiska van Soest