De polikliniek Oogheelkunde in ziekenhuis Nij Smellinghe gaat uitbreiden en verbouwen. Vanwege de werkzaamheden verhuist een deel van de afdeling tijdelijk naar de voormalige ruimte van de Raad van Bestuur. Vanaf woensdag 7 juni draait de poli op twee locaties, dit duurt tot het einde van 2023.
Wat verandert er voor de patiënt?
Voor de aanmeldprocedure verandert er niets. De patiënten die een afspraak hebben bij de polikliniek Oogheelkunde melden zich bij de oude poli voor het vooronderzoek. Vervolgens worden ze voor het consult met de specialist doorverwezen naar de tweede locatie: de voormalige ruimte van de Raad van Bestuur. Deze ruimte bevindt zich tegenover de receptie van de hoofdingang.
Er zijn vrijwilligers aanwezig om patiënten naar de juiste locatie te begeleiden. Patiënten die slechter ter been zijn, worden ook door de vrijwilligers ondersteund.
Laatste nieuws
-
27 mei 2026
Het roer om: Reflecteren tijdens je opname
-
26 mei 2026
Gespecialiseerde zorg voor rug- en nekklachten in Wervelkolomcentrum Fryslân
-
22 mei 2026
Pionier binnen de lymfologische zorg Koninklijk onderscheiden
-
20 mei 2026
Vijf weken op de Kinderafdeling dicht bij huis - Nijs voorjaar 2026
-
20 mei 2026
Aangepaste openingstijden
-
18 mei 2026
Nij Smellinghe legt uit: knie- en heupartrose
-
14 mei 2026
Scholing neurorevalidatie
-
13 mei 2026
Proces voor bloedafnames buiten het ziekenhuis gedigitaliseerd - Nijs voorjaar 2026
-
09 mei 2026
Aangepaste openingstijden
-
07 mei 2026
Denken, gedenken en herdenken - Column Jiska van Soest