De polikliniek Oogheelkunde in ziekenhuis Nij Smellinghe gaat uitbreiden en verbouwen. Vanwege de werkzaamheden verhuist een deel van de afdeling tijdelijk naar de voormalige ruimte van de Raad van Bestuur. Vanaf woensdag 7 juni draait de poli op twee locaties, dit duurt tot het einde van 2023.
Wat verandert er voor de patiënt?
Voor de aanmeldprocedure verandert er niets. De patiënten die een afspraak hebben bij de polikliniek Oogheelkunde melden zich bij de oude poli voor het vooronderzoek. Vervolgens worden ze voor het consult met de specialist doorverwezen naar de tweede locatie: de voormalige ruimte van de Raad van Bestuur. Deze ruimte bevindt zich tegenover de receptie van de hoofdingang.
Er zijn vrijwilligers aanwezig om patiënten naar de juiste locatie te begeleiden. Patiënten die slechter ter been zijn, worden ook door de vrijwilligers ondersteund.
Laatste nieuws
-
25 dec 2025
Fijne feestdagen en een gezond 2026!
-
24 dec 2025
Zorgcontracten 2026: alle verzekeraars gecontracteerd
-
23 dec 2025
Samen werken aan toekomstbehendige zorg
-
22 dec 2025
Aangepaste openingstijden
-
19 dec 2025
Nieuw: informatie over uw opname snel bij de hand via de app BeterDichtbij
-
18 dec 2025
De wintereditie van Nijs is er!
-
18 dec 2025
Nij Smellinghe doet mee aan landelijk onderzoek Nivel naar patiëntveiligheid
-
17 dec 2025
Sfeervolle Zweedse kerstmarkt: collega’s stellen hun eigen eindejaarsgeschenk samen
-
16 dec 2025
Nieuwe expositie in Nij Smellinghe – Ineke Borg
-
16 dec 2025
Verhuizing polikliniek Maag-, darm- en leverziekten