Per 11 december stopt lijn 514
Per 11 december stopt lijn 514 die voorheen voor het ziekenhuis stopte. Daarvoor in de plaats komen er twee Opstappers. Ook is er een andere bushalte op loopafstand van het ziekenhuis.
De Opstapper
De Opstapper dient minimaal één uur van tevoren gereserveerd te worden door te bellen naar 0800 2802803. In het ziekenhuis hebben wij een taxitelefoon beschikbaar die eventueel gebruikt kan worden om te reserveren. De Opstapper haalt je vraagafhankelijk op bij van Knobelsdorffplein (lijn 6842 naar het ziekenhuis) of Transferium Oost (lijn 6841 naar het ziekenhuis) en stopt bij de ingang van het ziekenhuis. Voor het reizen met de Opstapper kan vooraf een e-ticket aangeschaft worden. Ook is het mogelijk om een kaartje bij de chauffeur te kopen (betalen met PIN).
Reizen met de bus
De dichtstbijzijnde bushalte is Splitting. Bij deze bushalte rijdt er elke 10 minuten een bus naar van Knobelsdorffplein en Transferium Oost. De bushalte is circa zes minuten lopen vanaf de parkeerplaats van het ziekenhuis.
Laatste nieuws
-
19 mrt 2026
Nieuwe SPECT-CT geeft betere en meer duidelijke onderzoeken
-
19 mrt 2026
Meer gezonde jaren voor iedereen: Nij Smellinghe en Hanze tekenen relatieovereenkomst voor structurele verbinding zorg en onderwijs
-
18 mrt 2026
LoveLife Run: hardloopevenement voor kankeronderzoek in Friesland
-
06 mrt 2026
Conditie spieren meten voor gerichte begeleiding patiënt: de Hanze en Nij Smellinghe doen onderzoek
-
06 mrt 2026
‘Het was een zware tijd en toch heb ik alleen positieve herinneringen’
-
04 mrt 2026
Wie mag voor jou medische beslissingen maken?
-
03 mrt 2026
Tijdelijke verhuizing en verbouwing Dagbehandeling Oncologie
-
26 feb 2026
Nieuwe expositie in Nij Smellinghe – Hesther Nijland
-
25 feb 2026
Doe mee met de Longuitdaging!
-
24 feb 2026
Reizende tentoonstelling: Nij Smellinghe vertelt