Nij Smellinghe heeft sinds kort een nieuwe IC-transportkar, ontwikkeld in nauwe samenwerking tussen Jansen Medicars, onze intensivisten, IC-verpleegkundigen én collega’s van Medische Technologie.
Deze kar maakt het mogelijk om (beademde) IC-patiënten veilig en gemakkelijk te vervoeren binnen het ziekenhuis – bijvoorbeeld naar de CT-scan. Het ontwerp is zo doordacht dat hij gekoppeld kan worden aan zowel een IC-bed als een SEH-brancard. En dat is uniek.
Een prachtig voorbeeld van onze ambitie om toe te groeien naar één afdeling Acute Zorg, waarin we mensen, middelen en ruimtes slim en flexibel inzetten. We zijn ontzettend blij met deze mooie ontwikkeling. Lees meer over de bouw van onze afdeling Acute Zorg via deze link.
Met aandacht. Dat voelt beter.

Laatste nieuws
-
17 sep 2025
"We willen zoveel mogelijk jongeren zelf laten kiezen niet te gaan vapen"- Nijs zomer 2025
-
11 sep 2025
Nij Smellinghe legt uit: Implantaten
-
10 sep 2025
De werkplek van... - Nijs zomer 2025
-
04 sep 2025
Patiënten Kinderafdeling stimuleren om meer te bewegen dankzij donatie Vrienden van Nij Smellinghe
-
04 sep 2025
Oefening brandweer op donderdagmiddag 4 september
-
04 sep 2025
De mentor van Lot
-
03 sep 2025
Een goed gesprek - Nijs zomer 2025
-
02 sep 2025
Dit is Nij Smellinghe – bekijk ons verhaal
-
28 aug 2025
Eerste grote stap naar toekomstbehendige acute zorg in Drachten
-
28 aug 2025
Vastgoedcollega’s Bartina en Sjoukje: “Ik ben trots op de fijne en functionele poli’s die we opleveren”