Vanaf donderdag 19 mei is er een nieuwe foto-expositie te zien in Nij Smellinghe. De expositie bestaat uit architectuur, bruggen, trappen, natuur en landschap, portret en zonsondergangen. Exposant is fotograaf Frits Kooijmans.
Over Frits Kooijmans
Frits Kooijmans fotografeert al sinds de beginjaren 90, wat heeft geresulteerd in een groot aantal foto’s. Maar sinds hij eind 2020 zijn werkzame leven heeft beëindigd en zijn interim- en wervingselectiebureau heeft verkocht, heeft hij zich helemaal toegelegd op zijn hobby fotografie. Zijn camera heeft hij altijd bij zich.
90% Van zijn foto’s zijn in zes onderwerpen te verdelen: architectuur, bruggen, trappen, natuur/landschap, portret en zonsondergangen. Het vastleggen van bovenstaande onderwerpen, vaak in een niet alledaagse setting, geeft hem de meeste voldoening.

Laatste nieuws
-
14 okt 2025
Stoppen-met-roken-programma Nij Smellinghe en Verslavingszorg Noord-Nederland
-
13 okt 2025
De week van het donorgesprek
-
08 okt 2025
Mijlpaal: VeSPA
-
07 okt 2025
Duurzame Dag feestelijk geopend met symbolische boomplant
-
06 okt 2025
Wanneer praten niet vanzelf gaat | Week van de Afasie
-
01 okt 2025
Zo werkt... narcose - Nijs zomer 2025
-
29 sep 2025
Campus Drachten feestelijk geopend: samen leren, onderzoeken en innoveren
-
29 sep 2025
Vallen is een groot maatschappelijk probleem
-
25 sep 2025
Innovatie in de operatiekamer: Nij Smellinghe introduceert Da Vinci robot
-
25 sep 2025
Mooie stap voor (oncologische) netwerkzorg in het noorden