Vanaf donderdag 19 mei is er een nieuwe foto-expositie te zien in Nij Smellinghe. De expositie bestaat uit architectuur, bruggen, trappen, natuur en landschap, portret en zonsondergangen. Exposant is fotograaf Frits Kooijmans.
Over Frits Kooijmans
Frits Kooijmans fotografeert al sinds de beginjaren 90, wat heeft geresulteerd in een groot aantal foto’s. Maar sinds hij eind 2020 zijn werkzame leven heeft beëindigd en zijn interim- en wervingselectiebureau heeft verkocht, heeft hij zich helemaal toegelegd op zijn hobby fotografie. Zijn camera heeft hij altijd bij zich.
90% Van zijn foto’s zijn in zes onderwerpen te verdelen: architectuur, bruggen, trappen, natuur/landschap, portret en zonsondergangen. Het vastleggen van bovenstaande onderwerpen, vaak in een niet alledaagse setting, geeft hem de meeste voldoening.
Laatste nieuws
-
10 sep 2026
Vrijwilliger Informatiepunt Nelleke “Het maakt me heel blij wanneer ik een patiënt of bezoeker heb kunnen helpen en zo een deel van de stress die een ziekenhuisbezoek met zich meebrengt heb kunnen wegnemen.”
-
07 sep 2026
Samen een bijdrage leveren aan suïcidepreventie - Wereld Suïcide Preventie Week
-
06 sep 2026
‘Door de revalidatie kreeg ik mijn leven stukje bij beetje terug’
-
03 sep 2026
Samen bouwen aan een onvergetelijk festival
-
02 sep 2026
Grip op ICT-wijzigingen - Nijs zomer 2026
-
27 aug 2026
Verpleegkundige Ester Veenstra “Een belangrijk hoogtepunt aan mijn werk is dat de patiënt dankzij de zorg die ik heb geleverd weer vooruitgang laat zien”
-
27 aug 2026
Scholing neurorevalidatie
-
24 aug 2026
Eh…. Zuster? – Column Jiska van Soest
-
21 aug 2026
Nationaal Prehabilitatiecongres 4 en 5 november in Drachten: het eerlijke verhaal van spreekkamer naar woonkamer
-
19 aug 2026
5.700 m2 aan duurzame gevels zorgen voor aanzienlijk minder energieverbruik - Nijs zomer 2026