Vanaf donderdag 6 juni is er een nieuwe foto-expositie te bewonderen in Nij Smellinghe. Deze keer wordt de expositie 'Vogels in beeld' van Jeanet Groenewoud getoond.
Jeanet Groenewoud fotografeert graag de natuur in al zijn facetten, van macro tot landschappen. Ook is zij erg ervaren met het fotograferen van dierportretten en met creatieve fotografie zoals abstract en druppelfotografie. Verder geeft zij workshops en een cursus Basis Fotografie in De Lawei in Drachten. In deze expositie laat zij haar werk 'Vogels in beeld' zien op dibond.
Jeanet Groenewoud exposeert vanaf 6 juni tot 12 december bij ons in het ziekenhuis (in de gang op route 31).
Laatste nieuws
-
21 sep 2026
Gewijzigde loop- en fietsroutes i.v.m. werkzaamheden terrein
-
18 sep 2026
Een werkleven lang verbonden aan Interne geneeskunde
-
17 sep 2026
Praten over poep? Dat helpt écht - Informatiemiddag 'De grote boodschap'
-
17 sep 2026
Scholing neurorevalidatie
-
17 sep 2026
Minisymposium BAAS-zorgpad voor werkgevers en bedrijfsartsen
-
16 sep 2026
“Onze zorg wordt beter als je durft te kijken naar hoe je je werk doet.” - Nijs zomer 2026
-
11 sep 2026
Meer regie voor afasiepatiënten met digitale therapie dankzij donatie Vrienden van Nij Smellinghe
-
10 sep 2026
Vrijwilliger Informatiepunt Nelleke “Het maakt me heel blij wanneer ik een patiënt of bezoeker heb kunnen helpen en zo een deel van de stress die een ziekenhuisbezoek met zich meebrengt heb kunnen wegnemen.”
-
07 sep 2026
Samen een bijdrage leveren aan suïcidepreventie - Wereld Suïcide Preventie Week
-
06 sep 2026
‘Door de revalidatie kreeg ik mijn leven stukje bij beetje terug’