
Vanaf donderdag 10 juli verwelkomen wij de prachtige zeefdrukken van Tineke van der Berg in de gang van de Fysiotherapie (Route 20).
Tineke is een gepassioneerd grafisch kunstenaar uit Drachten, gespecialiseerd in zeefdruk. Ze haalt haar inspiratie uit moderne kunst en pop-art, met invloeden van iconen als Warhol en Lichtenstein. Zij waren ook zeefdrukkers. Haar werken kenmerken zich door een combinatie van grafische technieken, moderne architectuur, design en typografie. Zeefdrukken vraagt veel geduld en precisie, maar het resultaat is magisch: elk ontwerp komt tot leven zodra de inkt door de zeef wordt gedrukt.
De expositie is te bezichtigen vanaf donderdag 10 juli 2025 bij ons in het ziekenhuis in de gang tussen Fysiotherapie (route 20) en Radiologie (route 22).
Laatste nieuws
-
31 jul 2025
Radioloog Esther: “Ik vind het belangrijk om mijn kennis over het menselijk lichaam toe te passen”
-
30 jul 2025
De zomereditie van Nijs is er!
-
29 jul 2025
Mijlpaal: eerste fase afdeling Acute Zorg opgeleverd
-
28 jul 2025
Brommers kieken - Column gynaecoloog/seksuoloog Esther Nijhuis
-
17 jul 2025
Diëtist Anne: “Het geeft mij energie wanneer ik merk dat patiënten zich gehoord voelen”
-
15 jul 2025
Ziekenhuis Nij Smellinghe maakt grote duurzame stap met tweede WKO-installatie
-
14 jul 2025
"Vanuit mijn ervaring kom ik op voor de patiënt"
-
14 jul 2025
Weren, Kleren en Smeren: zonbescherming begint bij bewustwording
-
10 jul 2025
Nieuwe ingang voor SEH-patiënten vanaf eind augustus
-
04 jul 2025
Cijfers 2024 Nij Smellinghe gepubliceerd op Ziekenhuischeck.nl