Sinds 16 januari is er een nieuwe expositie te bewonderen in Nij Smellinghe. Deze keer wordt de expositie van Tina Luchies getoond.
Ongeveer 26 jaar geleden is Tina Luchies begonnen te schilderen met een groep via cultureelwerk Emmen. Na een aantal jaren wilde zij zich meer gaan verdiepen in het schilderen en is ze lessen gaan volgen. Tijdens de lessen heeft ze andere technieken geleerd zoals verven met restmaterialen en zelfs met zand, jute en stof. Het abstracte werk ligt Tina erg goed en ze is zich daar meer in gaan specialiseren. Ook werkt ze tegenwoordig met dikke pasta waardoor er meer diepte in het schilderij ontstaat. Door te werken met acrylverf zijn haar schilderijen meestal kleurrijk.
De werken die ze maakt moeten een eenheid vormen met de omgeving en vallen op door het formaat. Een ware eye-catcher aan de muur.
Bekijk de expositie bij ons in het ziekenhuis (in de gang op route 30).
Laatste nieuws
-
25 dec 2025
Fijne feestdagen en een gezond 2026!
-
24 dec 2025
Zorgcontracten 2026: alle verzekeraars gecontracteerd
-
23 dec 2025
Samen werken aan toekomstbehendige zorg
-
22 dec 2025
Aangepaste openingstijden
-
19 dec 2025
Nieuw: informatie over uw opname snel bij de hand via de app BeterDichtbij
-
18 dec 2025
De wintereditie van Nijs is er!
-
18 dec 2025
Nij Smellinghe doet mee aan landelijk onderzoek Nivel naar patiëntveiligheid
-
17 dec 2025
Sfeervolle Zweedse kerstmarkt: collega’s stellen hun eigen eindejaarsgeschenk samen
-
16 dec 2025
Nieuwe expositie in Nij Smellinghe – Ineke Borg
-
16 dec 2025
Verhuizing polikliniek Maag-, darm- en leverziekten