Mantelzorg is waardevol, maar lang niet altijd gemakkelijk of vanzelfsprekend. Tijdens een mantelzorgworkshop zei iemand: “Ik vind het eigenlijk helemaal niet leuk om mantelzorger voor mijn ouders te zijn.” Voor Hennie was dat herkenbaar. “Fijn dat iemand dat zegt, want zo voelt het voor mij ook wel eens.”
Zo’n één op de vier werknemers combineert werk met mantelzorg. Hoe vanzelfsprekend is het om thuis weer in de zorgrol te stappen na een werkdag vol zorg voor anderen? Zussen Hennie Holwerda en Janny Kloosterman vertellen in de voorjaarseditie van Nijs over hun zorgrol naar hun werk. Lees meer op pagina 26 en 27.
Laatste nieuws
-
31 jul 2026
Vernieuwde telefonische openingstijden voor poliklinieken vanaf 3 augustus 2026
-
30 jul 2026
Tandarts Marit de Ridder “Ik ben trots om onderdeel te zijn van een team die zich inzet voor tandheelkundige zorg aan bijzondere zorggroepen”
-
28 jul 2026
Drie jaar eerder van het gas af dankzij nieuwe warmtebatterij
-
27 jul 2026
De patiëntenrol - Column OK-verpleegkundige Fokkeliene Monderman
-
16 jul 2026
Medisch analist Rixt Dijkstra: “Ik heb een enorm leuke en gevarieerde baan”
-
15 jul 2026
Patiënt fit voorbereid een operatie in: Hanze-studenten leren tijdens keuzemodule bij Nij Smellinghe het belang van prehabilitatie
-
09 jul 2026
Scholing neurorevalidatie
-
08 jul 2026
Verhuizing polikliniek Vaatchirurgie
-
07 jul 2026
Kraamcentrum Noord in Nij Smellinghe biedt oplossing voor tekort aan kraamzorg in de zomerperiode
-
06 jul 2026
Cijfers 2025 Nij Smellinghe gepubliceerd op Ziekenhuischeck.nl