Als manager Logistiek & Inkoop schoof Lianne vanaf het allereerste begin aan bij de crisisorganisatie binnen Nij Smellinghe. "Zeker in het begin was het enorm hectisch. Sinds het uitbreken van corona hebben alle onderdelen van logistiek en inkoop hiermee te maken.”
“Met name tijdens de eerste golf was het een uitdaging om tijdig, voldoende en kwalitatief goede persoonlijke beschermingsmiddelen te vinden. Samen met het bevoorraden van de afdelingen en zorgen dat alles tijdig op de juiste plaats wordt afgeleverd, zijn dit twee heel belangrijke taken geweest."
Geen dag hetzelfde
Ondanks de nodige ervaring die ze afgelopen maanden opdeed, is het nog altijd opletten geblazen, merkt Lianne. "Geen dag is hetzelfde. Bij toenemende besmettingscijfers en meer opnames neemt de vraag om beschermingsmiddelen gelijk toe. Daarnaast merken we dat het bijvoorbeeld rustiger is als het gaat om aantallen te steriliseren instrumenten op de Centrale Sterilisatie Afdeling (CSA)."
Saamhorigheidsgevoel
Ondanks dat Lianne nog niet heel lang bij Nij Smellinghe werkt, heeft ze veel bewondering gekregen voor alle collega’s en het rappe tempo waarop Nij Smellinghe anticipeerde op het uitbreken van corona. “Wat ik het meest bijzonder vind, is de betrokkenheid van alle medewerkers. Helemaal in de eerste golf volgden veranderingen elkaar in een rap tempo op. Niemand had ervaring met deze situatie, maar iedereen zette zich in om alles te regelen. Daarbij maakte het niet uit of iets nou wel of niet bij je functie hoorde. Dit saamhorigheidsgevoel moeten we vast zien blijven te houden."
#Vrijdagverhalen
Onder het motto ‘Met aandacht. Dat voelt beter’ zetten dagelijks circa 1.600 collega’s zich in binnen Nij Smellinghe. In de serie Vrijdagverhalen vertellen bevlogen collega’s die voor én achter de schermen in ons ziekenhuis werken hun verhaal.
Laatste nieuws
-
31 jul 2026
Vernieuwde telefonische openingstijden voor poliklinieken vanaf 3 augustus 2026
-
30 jul 2026
Tandarts Marit de Ridder “Ik ben trots om onderdeel te zijn van een team die zich inzet voor tandheelkundige zorg aan bijzondere zorggroepen”
-
28 jul 2026
Drie jaar eerder van het gas af dankzij nieuwe warmtebatterij
-
27 jul 2026
De patiëntenrol - Column OK-verpleegkundige Fokkeliene Monderman
-
16 jul 2026
Medisch analist Rixt Dijkstra: “Ik heb een enorm leuke en gevarieerde baan”
-
15 jul 2026
Patiënt fit voorbereid een operatie in: Hanze-studenten leren tijdens keuzemodule bij Nij Smellinghe het belang van prehabilitatie
-
09 jul 2026
Scholing neurorevalidatie
-
08 jul 2026
Mantelzorg: Zorgen voor anderen én zorgen voor jezelf
-
08 jul 2026
Verhuizing polikliniek Vaatchirurgie
-
07 jul 2026
Kraamcentrum Noord in Nij Smellinghe biedt oplossing voor tekort aan kraamzorg in de zomerperiode