Op 1 november 2021 opent in Nij Smellinghe de Nij Smellinghe Academie. Een plek – digitaal en fysiek - waar alle opleidingsactiviteiten samenkomen en waar medewerkers terechtkunnen met alle leer- en ontwikkelvragen. In de Nij Smellinghe Academie wordt alles wat er is en gebeurd rondom leren, ontwikkelen en opleiden gebundeld. Passend bij de strategie van het ziekenhuis werken we zo samen aan duurzame zorg.
Laagdrempelig en toegankelijk loket
Medewerkers en leidinggevenden van Nij Smellinghe kunnen met uiteenlopende vragen terecht bij de Nij Smellinghe Academie. Denk bijvoorbeeld aan loopbaanvragen, persoonlijke coachvragen of procesbegeleiding bij een (vervolg)opleiding. Opleidingsadviseur Judith Falkena: “Ons doel is om leren en ontwikkelen zo plezierig en gemakkelijk mogelijk te maken: op maat, praktijkgericht, met handige systemen, ondersteunende hulpmiddelen en passende interventies. De medewerker blijft aan het roer van zijn of haar ontwikkeling, de Nij Smellinghe Academie staat klaar om te ondersteunen.”
In de Nij Smellinghe Academie zijn alle opleidingsactiviteiten gebundeld, waardoor er meer overzicht ontstaat. Voor medewerkers en leidinggevenden wordt het laagdrempeliger en toegankelijker om aan te kloppen met een leer- en ontwikkelvraag. “En dat is precies wat we willen, want in Nij Smellinghe staat leren en ontwikkelen hoog op de agenda.”
Kracht van verbinding
De Nij Smellinghe Academie heeft voor de gehele organisatie meerwaarde. Manager M&O Annouk Koppelman: “We kunnen organisatiebrede leer- en ontwikkelvragen bijvoorbeeld eerder herkennen. Door vraagstukken, leren en ontwikkelen op diverse afdelingen en aanwezige kennis en ervaringen te verbinden, creëren we een positief en krachtig leer- en ontwikkelklimaat. Dat is een aantrekkelijk gegeven voor huidige en potentiële collega’s en draagt bij aan toekomstbestendige zorg.”
Laatste nieuws
-
31 jul 2025
Radioloog Esther: “Ik vind het belangrijk om mijn kennis over het menselijk lichaam toe te passen”
-
30 jul 2025
De zomereditie van Nijs is er!
-
29 jul 2025
Mijlpaal: eerste fase afdeling Acute Zorg opgeleverd
-
28 jul 2025
Brommers kieken - Column gynaecoloog/seksuoloog Esther Nijhuis
-
17 jul 2025
Diëtist Anne: “Het geeft mij energie wanneer ik merk dat patiënten zich gehoord voelen”
-
15 jul 2025
Ziekenhuis Nij Smellinghe maakt grote duurzame stap met tweede WKO-installatie
-
14 jul 2025
"Vanuit mijn ervaring kom ik op voor de patiënt"
-
14 jul 2025
Weren, Kleren en Smeren: zonbescherming begint bij bewustwording
-
10 jul 2025
Nieuwe ingang voor SEH-patiënten vanaf eind augustus
-
09 jul 2025
Nieuwe expositie in Nij Smellinghe - Tineke van der Berg