Vorst betekent voor veel mensen maar één ding: schaatsen! Maar de kou heeft ook een andere kant. Als je werk buiten is en de gevoelstemperatuur ligt nog onder de -10*C dan kijk je er misschien wel anders tegenaan.
Ook bij ons ziekenhuis wordt buiten in de kou gewerkt. Zo wordt er gebouwd door bouwbedrijf Talsma aan de ruimte waar binnenkort de PET-CT-scanner wordt geplaatst. Omrop Fryslân bracht een bezoekje!
Je kunt het interview terugluisteren op Omrop Fryslân Radio vanaf 11.00 minuten. Hier vertelt Jan Rikus Talsma, van Bouwbedrijf Talsma hoe zij slim omgaan met de planning bij deze lage temperaturen.
Laatste nieuws
-
11 feb 2026
De werkplek van… Reini Zeldenrust
-
06 feb 2026
‘Ik heb mijn leven te danken aan een geweldig Fries zorgteam!’
-
04 feb 2026
A-Team zet zich in voor verantwoord antibioticagebruik
-
04 feb 2026
Code rood vanwege ijzel
-
02 feb 2026
Ieder jaar op 4 februari staan we extra stil bij de impact van kanker tijdens Wereldkankerdag
-
27 jan 2026
Patiënt sneller terecht voor PET-CT-scan dankzij regionale samenwerking
-
21 jan 2026
“Al voor de geplande knie- of heupoperatie regelen we een plek om te revalideren.” - Nijs winter 2025
-
14 jan 2026
Switch naar de Spoed - Nijs winter 2025
-
13 jan 2026
Ziekenhuis Nij Smellinghe investeert in slimme batterijopslag: een grote stap in de energietransitie
-
07 jan 2026
Wees voorzichtig! Onze zorg gaat door bij winterweer