Ruim 90 deelnemers kregen deze dag informatie over de behandeling van Crohn en colitis ulcerosa in het ziekenhuis. In de middag konden de deelnemers workshops bijwonen om te horen wat ze zelf kunnen doen om de bijkomende klachten van de chronische aandoeningen dragelijker te maken.
Ook collega’s van Nij Smellinghe waren deze dag aanwezig om de deelnemers voor te lichten. Zo sprak onze MDL-arts Dr. Zonneveld over ‘Zwangerschap en IBD’ en organiseerde onze fysiotherapeut, Geert van der Sluis, de workshop ‘Bewegen zonder grenzen’. Onze IBD-verpleegkundige Gea Berends sloot de IBD-dag af.
De reacties van de bezoekers waren erg lovend. Veel mensen gaven aan dat ze het heel fijn vonden om samen met lotgenoten deze dag mee te mogen maken. Tijdens de presentaties en ook de workshops was er veel tijd alles goed uit te leggen. Kortom het was een inspirerende dag!
Laatste nieuws
-
21 sep 2026
Gewijzigde loop- en fietsroutes i.v.m. werkzaamheden terrein
-
18 sep 2026
Een werkleven lang verbonden aan Interne geneeskunde
-
17 sep 2026
Praten over poep? Dat helpt écht - Informatiemiddag 'De grote boodschap'
-
17 sep 2026
Scholing neurorevalidatie
-
17 sep 2026
Minisymposium BAAS-zorgpad voor werkgevers en bedrijfsartsen
-
16 sep 2026
“Onze zorg wordt beter als je durft te kijken naar hoe je je werk doet.” - Nijs zomer 2026
-
11 sep 2026
Meer regie voor afasiepatiënten met digitale therapie dankzij donatie Vrienden van Nij Smellinghe
-
10 sep 2026
Vrijwilliger Informatiepunt Nelleke “Het maakt me heel blij wanneer ik een patiënt of bezoeker heb kunnen helpen en zo een deel van de stress die een ziekenhuisbezoek met zich meebrengt heb kunnen wegnemen.”
-
07 sep 2026
Samen een bijdrage leveren aan suïcidepreventie - Wereld Suïcide Preventie Week
-
06 sep 2026
‘Door de revalidatie kreeg ik mijn leven stukje bij beetje terug’