Inmiddels is het Informatiepunt onmisbaar in ziekenhuis Nij Smellinghe. José Tromp heeft een grote rol gespeeld bij het opstarten van het Informatiepunt. Zij werkt namelijk al twintig jaar als vrijwilliger in Nij Smellinghe! “Wij zijn enorm gegroeid als team en uiteindelijk een hele hechte en fijne groep geworden. Ik werk hier nog steeds met veel plezier!”
Het Informatiepunt is constant bezig met het up-to-date houden van de folders en informatie die zij hebben. Zij zijn het aanspreekpunt voor bezoekers bij vragen, maar ook een luisterend oor. Daarnaast organiseert het Informatiepunt verschillende creatieve en informatieve exposities en tentoonstellingen.
Het leukste vindt José het uitlichten van thema’s. Zij houdt ervan om zich te storten in onderwerpen en hier onderzoek naar te doen. Mensen met vragen ontvangen op die manier altijd de juiste informatie. “Je wordt er zelf ook rijker van. Je moet continue bijlezen, continue op de hoogte blijven en je kennis vergaren. Dat vind ik wel heel leuk”
Bedankt vrijwilligers van het Informatiepunt voor jullie inzet en betrokkenheid!
Laatste nieuws
-
03 nov 2025
Spreiding en concentratie van complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten
-
03 nov 2025
“Ik zie het als mijn missie om mensen te betrekken en goed te informeren”
-
31 okt 2025
Gebruikte prikpennen en spuiten duurzaam inzamelen met Safe Returns programma
-
30 okt 2025
Meer aandacht voor de patiënt dankzij AI in spreekkamers ziekenhuis Nij Smellinghe
-
28 okt 2025
Het Leefstijlroer: in gesprek over gezondheid
-
23 okt 2025
80 jaar Nij Smellinghe: wat is jouw herinnering?
-
20 okt 2025
Geslaagde Informatieavond ‘Nij Smellinghe legt uit: Slaapapneu’
-
20 okt 2025
'Het positieve van de overgang: een schijt-mentaliteit' - Column gynaecoloog/seksuoloog Esther Nijhuis
-
14 okt 2025
Stoppen-met-roken-programma Nij Smellinghe en Verslavingszorg Noord-Nederland
-
13 okt 2025
De week van het donorgesprek