Binnen het Perimo-project werken we aan de implementatie van een innovatief perioperatief zorgproces dat kwetsbare patiënten ondersteunt vóór en na een intensieve operatie. Het doel is helder en ambitieus: patiënten helpen om na de ingreep terug te keren naar minimaal het niveau van functioneren dat zij gewend waren vóór hun ziekte – fysiek, mentaal en in het dagelijks leven.
Perimo bouwt voort op eerdere inzichten en ervaringen binnen prehabilitatie en zet de volgende stap richting persoonlijke, datagedreven begeleiding, inclusief mogelijkheden voor ondersteuning op afstand dankzij het Fit4Cure platform. Zo kunnen zorgprofessionals en patiënten samen gerichter werken aan herstel, met aandacht voor individuele belastbaarheid en realistische doelen.
Dit project is een samenwerking tussen UMCG, Hanzehogeschool Groningen, Nij Smellinghe, Umaco, Lode, ProCare en aXtion. Dit project wordt mede gefinancierd door de Europese Unie vanuit het Just Transition Fund (JTF) en ontvangt tevens Rijkscofinanciering van het Ministerie van Economische Zaken. Met de inmiddels goedgekeurde beschikking kunnen we nu de ontwikkeling en implementatie verder in gang zetten en de impact in Noord-Nederland concreet vergroten.
Laatste nieuws
-
18 sep 2026
Een werkleven lang verbonden aan Interne geneeskunde
-
17 sep 2026
Praten over poep? Dat helpt écht - Informatiemiddag 'De grote boodschap'
-
17 sep 2026
Scholing neurorevalidatie
-
17 sep 2026
Minisymposium BAAS-zorgpad voor werkgevers en bedrijfsartsen
-
16 sep 2026
Door werkzaamheden terrein gewijzigde loop- en fietsroutes vanaf vrijdag 18 september
-
16 sep 2026
“Onze zorg wordt beter als je durft te kijken naar hoe je je werk doet.” - Nijs zomer 2026
-
11 sep 2026
Meer regie voor afasiepatiënten met digitale therapie dankzij donatie Vrienden van Nij Smellinghe
-
10 sep 2026
Vrijwilliger Informatiepunt Nelleke “Het maakt me heel blij wanneer ik een patiënt of bezoeker heb kunnen helpen en zo een deel van de stress die een ziekenhuisbezoek met zich meebrengt heb kunnen wegnemen.”
-
07 sep 2026
Samen een bijdrage leveren aan suïcidepreventie - Wereld Suïcide Preventie Week
-
06 sep 2026
‘Door de revalidatie kreeg ik mijn leven stukje bij beetje terug’