“We merken dat boezemfibrilleren een aandoening is waar patiënten en naasten vaak nog veel vragen over hebben. Daarom organiseren we nu een Hart- en Vaatcafé over dit onderwerp”, aldus Physician Assistant Cardiologie Fardow van der Werf.
Tijdens dit Hart- en Vaatcafé informeert de cardioloog u over de diagnose boezemfibrilleren, de oorzaak, symptomen en behandeling van de aandoening. Een apotheker van Nij Smellinghe vertelt over de medicatie welke gebruikt (kunnen) worden bij boezemfibrilleren. Een patiënt met boezemfibrilleren vertelt over ervaring en impact wat boezemfibrilleren op hem/haar als persoon heeft. Tot slot vertelt Harteraad over wat zij als patiëntenvereniging kan doen voor hart- en vaatpatiënten. De avond wordt afgesloten met een panelsessie waarin vragen kunnen worden gesteld aan de sprekers.
“Met het Hart- en Vaatcafé informeren professionals en ervaringsdeskundigen de bezoekers op een laagdrempelige manier. Dit wordt gecombineerd met een uitgebreide mogelijkheid tot vragen stellen. We hebben gemerkt dat het Hart- en Vaatcafé door deze combinatie voorziet in een behoefte bij de doelgroep hartpatiënten en hun familie en naasten”, aldus Jeanette Stamps, regioconsulent van Harteraad.
Het Hart- en Vaatcafé vindt plaats op maandag 5 november 2018, van 19.30 tot 21.30 uur (inloop vanaf 19.00 uur). De bijeenkomst wordt gehouden in vergaderzaal 5 van ziekenhuis Nij Smellinghe (Compagnonsplein 1, Drachten).
Bij vragen kunt u mailen naar hartenvaatcafe@nijsmellinghe.nl.
Laatste nieuws
-
25 dec 2025
Fijne feestdagen en een gezond 2026!
-
24 dec 2025
Zorgcontracten 2026: alle verzekeraars gecontracteerd
-
23 dec 2025
Samen werken aan toekomstbehendige zorg
-
22 dec 2025
Aangepaste openingstijden
-
19 dec 2025
Nieuw: informatie over uw opname snel bij de hand via de app BeterDichtbij
-
18 dec 2025
De wintereditie van Nijs is er!
-
18 dec 2025
Nij Smellinghe doet mee aan landelijk onderzoek Nivel naar patiëntveiligheid
-
17 dec 2025
Sfeervolle Zweedse kerstmarkt: collega’s stellen hun eigen eindejaarsgeschenk samen
-
16 dec 2025
Nieuwe expositie in Nij Smellinghe – Ineke Borg
-
16 dec 2025
Verhuizing polikliniek Maag-, darm- en leverziekten