Wat is normale zindelijkheid? Wat kan je doen tegen incontinentie? Hoe ga je om met bedplassen? Deze thema’s stonden centraal tijdens onze informatieavond op woensdag 20 november. De grote opkomst bevestigt hoe belangrijk dit onderwerp is voor veel ouders. Tijdens de avond werd duidelijk hoeveel impact plas- en poepproblemen hebben op gezinnen.
Kinderartsen Sander Fidder en Marlon Wilsterman deelden samen met Kinderurotherapeut Else Semmelink veel waardevolle informatie, adviezen en inzichten om ouders/verzorgers (verder) op weg te helpen. Thema’s als zindelijkheid, obstipatie, incontinentie en bedplassen zijn besproken.
Het doel? Ouders en verzorgers zo goed mogelijk informeren om zo plas- en poepproblemen op te lossen of zelfs helemaal te voorkomen. Ouders gaven aan hoe waardevol het is om te weten dat ze niet alleen staan en dat er oplossingen zijn om hen en hun kinderen verder te helpen.
Wil je meer weten? Bekijk onze website www.nijsmellinghe.nl/plaspoeppoli
Laatste nieuws
-
02 apr 2026
Aangepaste openingstijden
-
31 mrt 2026
'Raar'is soms iets wat iemand nodig heeft - Column OK-verpleegkundige Fokkeliene Monderman
-
31 mrt 2026
Doe mee met de Longuitdaging!
-
26 mrt 2026
Nij Smellinghe pioniert: in 2027 volledig van het gas af met revolutionaire warmtebatterij
-
23 mrt 2026
Tijdelijke verhuizing en verbouwing Dagbehandeling Oncologie
-
19 mrt 2026
Nieuwe SPECT-CT geeft betere en meer duidelijke onderzoeken
-
19 mrt 2026
Meer gezonde jaren voor iedereen: Nij Smellinghe en Hanze tekenen relatieovereenkomst voor structurele verbinding zorg en onderwijs
-
18 mrt 2026
LoveLife Run: hardloopevenement voor kankeronderzoek in Friesland
-
06 mrt 2026
Conditie spieren meten voor gerichte begeleiding patiënt: de Hanze en Nij Smellinghe doen onderzoek
-
06 mrt 2026
‘Het was een zware tijd en toch heb ik alleen positieve herinneringen’