Ziekenhuis Nij Smellinghe doet niet mee aan de landelijke actiedag op donderdag 16 maart. In meerdere ziekenhuizen draaien medewerkers een zondagsdienst om aandacht te vragen voor betere arbeidsvoorwaarden.
Geplande afspraken en behandelingen gaan door
Geplande afspraken en behandelingen gaan op donderdag 16 maart gewoon door. En zijn de verschillende afdelingen, zoals een spoedeisende hulp, radiologie en het laboratorium open. Wel werkt het actiecomité van Nij Smellinghe aan een aantal ludieke acties op deze dag. Deze acties hebben geen invloed op de patiëntenzorg. De patiëntenzorg gaat door volgens planning.
Laatste nieuws
-
21 sep 2026
Gewijzigde loop- en fietsroutes i.v.m. werkzaamheden terrein
-
18 sep 2026
Een werkleven lang verbonden aan Interne geneeskunde
-
17 sep 2026
Praten over poep? Dat helpt écht - Informatiemiddag 'De grote boodschap'
-
17 sep 2026
Scholing neurorevalidatie
-
17 sep 2026
Minisymposium BAAS-zorgpad voor werkgevers en bedrijfsartsen
-
16 sep 2026
“Onze zorg wordt beter als je durft te kijken naar hoe je je werk doet.” - Nijs zomer 2026
-
11 sep 2026
Meer regie voor afasiepatiënten met digitale therapie dankzij donatie Vrienden van Nij Smellinghe
-
10 sep 2026
Vrijwilliger Informatiepunt Nelleke “Het maakt me heel blij wanneer ik een patiënt of bezoeker heb kunnen helpen en zo een deel van de stress die een ziekenhuisbezoek met zich meebrengt heb kunnen wegnemen.”
-
07 sep 2026
Samen een bijdrage leveren aan suïcidepreventie - Wereld Suïcide Preventie Week
-
06 sep 2026
‘Door de revalidatie kreeg ik mijn leven stukje bij beetje terug’