Vanaf maandag 18 januari 2021 mogen patiënten per dag één dezelfde bezoeker (zonder verkoudheidsklachten of koorts) ontvangen in ziekenhuis Nij Smellinghe. Het aantal bezoekers is aangepast om het risico op verspreiding van het coronavirus COVID-19 te verkleinen.
Wij begrijpen dat er situaties zijn waarin een uitzondering gemaakt moet worden. Dat kan in overleg met de afdeling.
Kraam- en Kinderafdeling, Intensive Care en Eerste Hart Hulp en Hartbewaking hebben een eigen bezoekregeling. Klik hier voor meer informatie.
Bezoektijden Nij Smellinghe
- Maandag t/m vrijdag tussen 17.00 en 20.00 uur
- Zaterdag en zondag tussen 15.00 en 20.00 uur
Patiënten met COVID-19 (corona)
Opgenomen patiënten met verdacht of bevestigd coronavirus COVID-19 (ook op de IC-afdeling) kunnen dagelijks bezoek ontvangen op afspraak. U kunt hiervoor een afspraak maken met de verpleegkundige van de afdeling.
Bezoek aan polikliniek
Wij vragen u nadrukkelijk om alleen (zonder partner, begeleider etc.) naar uw afspraak te komen op de polikliniek. Als begeleiding noodzakelijk is, bijvoorbeeld bij kinderen jonger dan 18 jaar of als u mindervalide bent, dan mag u één persoon zonder klachten meenemen naar uw afspraak. Begeleiding gaat in overleg met de afdeling waar u een afspraak heeft.
Spoedeisende hulp
Op de Spoedeisende hulp mag er één begeleider (bijvoorbeeld familielid of kennis) mee naar de kamer.
Laatste nieuws
-
05 nov 2025
Leerroute Basis Acute Zorg gaat door in Nij Smellinghe: vier verpleegkundigen starten dit najaar
-
05 nov 2025
Nieuwe expositie in Nij Smellinghe – Rein de Valk & Rosita da Lima
-
03 nov 2025
Spreiding en concentratie van complexe behandelingen bij kanker en vaatziekten
-
03 nov 2025
“Ik zie het als mijn missie om mensen te betrekken en goed te informeren”
-
31 okt 2025
Gebruikte prikpennen en spuiten duurzaam inzamelen met Safe Returns programma
-
30 okt 2025
Meer aandacht voor de patiënt dankzij AI in spreekkamers ziekenhuis Nij Smellinghe
-
28 okt 2025
Het Leefstijlroer: in gesprek over gezondheid
-
23 okt 2025
80 jaar Nij Smellinghe: wat is jouw herinnering?
-
20 okt 2025
Geslaagde Informatieavond ‘Nij Smellinghe legt uit: Slaapapneu’
-
20 okt 2025
'Het positieve van de overgang: een schijt-mentaliteit' - Column gynaecoloog/seksuoloog Esther Nijhuis