Folkert Brouwers werkt als directeur Bedrijf en Gebouwen in Nij Smellinghe. Hier stuurt hij de afdelingen Horeca en Services, Logistiek en Inkoop, Schone gebouwen en omgeving, Technisch beheer en onderhoud en Vastgoed aan. In de video vertelt hij meer over zijn werkzaamheden en de hoogtepunten binnen zijn dagelijkse werk.
“Een hoogtepunt uit mijn werk is toch echt wel het inbesteden van de schoonmaak. We kregen er in één keer zoveel nieuwe collega’s bij, dat gaf toen in 2020 wel heel veel energie. En dat was één van de mooiste dagen die ik hier meegemaakt heb.”
#NijSmellinghevertelt
Onder het motto ‘Met aandacht. Dat voelt beter’ zetten dagelijks 1.600 collega’s zich in binnen Nij Smellinghe. In de serie ‘Nij Smellinghe vertelt’ delen collega’s van verschillende afdelingen en functies meer over hun dagelijkse werk en hoogtepunten.
Nij Smellinghe vertelt | Directeur Bedrijf en Gebouwen Folkert
*In de video worden enkele termen benoemd:
GE= Gastro-enterologie, hier valt bijvoorbeeld de polikliniek maag-,darm-, en leverziekten onder.
Poortspecialismen= Poortspecialismen zijn die specialismen waarna patiënten in eerste instantie worden verwezen zoals: Oogheelkunde, KNO, Heelkunde/Chirurgie, Plastische chirurgie, Orthopedie, Urologie, Gynaecologie, Neurochirurgie, Dermatologie, Interne geneeskunde en Kindergeneeskunde.
Laatste nieuws
-
27 mei 2026
Het roer om: Reflecteren tijdens je opname
-
26 mei 2026
Gespecialiseerde zorg voor rug- en nekklachten in Wervelkolomcentrum Fryslân
-
22 mei 2026
Pionier binnen de lymfologische zorg Koninklijk onderscheiden
-
20 mei 2026
Vijf weken op de Kinderafdeling dicht bij huis - Nijs voorjaar 2026
-
20 mei 2026
Aangepaste openingstijden
-
18 mei 2026
Nij Smellinghe legt uit: knie- en heupartrose
-
14 mei 2026
Scholing neurorevalidatie
-
13 mei 2026
Proces voor bloedafnames buiten het ziekenhuis gedigitaliseerd - Nijs voorjaar 2026
-
09 mei 2026
Aangepaste openingstijden
-
07 mei 2026
Denken, gedenken en herdenken - Column Jiska van Soest