Medewerker beveiliging Erik werkt op de afdeling Beveiliging binnen Nij Smellinghe. In deze video vertelt hij meer over zijn werkzaamheden en hoogtepunten binnen het dagelijkse werk.
“Als ik op mijn werk kom, sta ik meteen aan. Wat mijn werk echt leuk maakt, is dat geen dag hetzelfde is. Op het ene moment kan ik bij een patiënt staan die onrustig is en een ander moment help ik een bezoeker die problemen heeft met het parkeersysteem.”
#NijSmellinghevertelt
Onder het motto ‘Met aandacht. Dat voelt beter’ zetten dagelijks 1.600 collega’s zich in binnen Nij Smellinghe. In de serie ‘Nij Smellinghe vertelt’ delen collega’s van verschillende afdelingen en functies meer over hun werk en wat dat zo bijzonder maakt.
Nij Smellinghe vertelt beveiliger Erik
Laatste nieuws
-
31 okt 2025
Gebruikte prikpennen en spuiten duurzaam inzamelen met Safe Returns programma
-
30 okt 2025
Meer aandacht voor de patiënt dankzij AI in spreekkamers ziekenhuis Nij Smellinghe
-
29 okt 2025
Nieuwe tijdelijke operatieafdeling Oogheelkunde vanaf maandag 3 november
-
28 okt 2025
Het Leefstijlroer: in gesprek over gezondheid
-
23 okt 2025
80 jaar Nij Smellinghe: wat is jouw herinnering?
-
20 okt 2025
Geslaagde Informatieavond ‘Nij Smellinghe legt uit: Slaapapneu’
-
20 okt 2025
'Het positieve van de overgang: een schijt-mentaliteit' - Column gynaecoloog/seksuoloog Esther Nijhuis
-
14 okt 2025
Stoppen-met-roken-programma Nij Smellinghe en Verslavingszorg Noord-Nederland
-
13 okt 2025
De week van het donorgesprek
-
09 okt 2025
Kennisuitwisseling met Alliade: hoe bieden wij optimale zorg aan een kwetsbare doelgroep?