Gynaecoloog/seksuoloog Esther Nijhuis schrijft regelmatig columns voor het Friesch Dagblad.
In haar column 'Adopteren of accepteren' besteedt Esther aandacht aan de vervroegde overgang. "Bij ongeveer 1 op de 100 vrouwen stopt de menstruatie voor haar veertigste. Dan spreek je van vervroegde overgang. De vruchtbaarheid is al tien jaar voor de laatste menstruatie sterk verminderd. Dat betekent voor deze vrouwen, dat ze, op het moment dat ze over kinderen na beginnen te denken, al te laat zijn."
Lees de volledige column 'Adopteren of accepteren' in het Friesch Dagblad van maandag 19 juni 2023 of op onze website via de onderstaande knop.
Laatste nieuws
-
21 sep 2026
Gewijzigde loop- en fietsroutes i.v.m. werkzaamheden terrein
-
18 sep 2026
Een werkleven lang verbonden aan Interne geneeskunde
-
17 sep 2026
Praten over poep? Dat helpt écht - Informatiemiddag 'De grote boodschap'
-
17 sep 2026
Scholing neurorevalidatie
-
17 sep 2026
Minisymposium BAAS-zorgpad voor werkgevers en bedrijfsartsen
-
16 sep 2026
“Onze zorg wordt beter als je durft te kijken naar hoe je je werk doet.” - Nijs zomer 2026
-
11 sep 2026
Meer regie voor afasiepatiënten met digitale therapie dankzij donatie Vrienden van Nij Smellinghe
-
10 sep 2026
Vrijwilliger Informatiepunt Nelleke “Het maakt me heel blij wanneer ik een patiënt of bezoeker heb kunnen helpen en zo een deel van de stress die een ziekenhuisbezoek met zich meebrengt heb kunnen wegnemen.”
-
07 sep 2026
Samen een bijdrage leveren aan suïcidepreventie - Wereld Suïcide Preventie Week
-
06 sep 2026
‘Door de revalidatie kreeg ik mijn leven stukje bij beetje terug’