Tactisch inkoper Derk Kuipers werkt op afdeling Inkoop in Nij Smellinghe. In deze video vertelt hij meer over zijn werkzaamheden en hoogtepunten binnen het dagelijkse werk.
Waar ik trots op ben is dat Nij Smellinghe mij de kansen geeft om mezelf te ontwikkelen. Zo kwam ik in 2014 hier binnen als stagiair bij de logistieke afdeling. Nu twaalf jaar later ben ik tactisch inkoper.
#NijSmellinghevertelt
Onder het motto ‘Met aandacht. Dat voelt beter’ zetten dagelijks 2.000 professionals zich in binnen Nij Smellinghe. In de serie ‘Nij Smellinghe vertelt’ delen collega’s van verschillende afdelingen en functies meer over hun werk en wat dat zo bijzonder maakt.
Nij Smellinghe vertelt | Tactisch inkoper Derk
Laatste nieuws
-
07 sep 2026
Samen een bijdrage leveren aan suïcidepreventie - Wereld Suïcide Preventie Week
-
06 sep 2026
‘Door de revalidatie kreeg ik mijn leven stukje bij beetje terug’
-
03 sep 2026
Samen bouwen aan een onvergetelijk festival
-
02 sep 2026
Grip op ICT-wijzigingen - Nijs zomer 2026
-
27 aug 2026
Verpleegkundige Ester Veenstra “Een belangrijk hoogtepunt aan mijn werk is dat de patiënt dankzij de zorg die ik heb geleverd weer vooruitgang laat zien”
-
27 aug 2026
Scholing neurorevalidatie
-
24 aug 2026
Eh…. Zuster? – Column Jiska van Soest
-
21 aug 2026
Nationaal Prehabilitatiecongres 4 en 5 november in Drachten: het eerlijke verhaal van spreekkamer naar woonkamer
-
19 aug 2026
5.700 m2 aan duurzame gevels zorgen voor aanzienlijk minder energieverbruik - Nijs zomer 2026
-
13 aug 2026
Patiënt op wielerkoers dankzij de afdeling Transport - Nijs zomer 2026